Raport z działalności Marzec 2018

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Marzec 2018

Postprzez Mahiyana » 01 Kwi 2018, 09:43

Do wykarmienia było ponad dwadzieścia osób, więc przygotowanie posiłków w Kyrimorut odbywało się na skalę przemysłową. Kompleks zabudowań był dla wszystkich czymś więcej niż tylko domem. Był yaim - koszarami, hotelem, kwaterami dla małżeństw, ale także domem mieszkalnym... po prostu siedzibą typowego mandaloriańskiego klanu.
O Kyrimorut - domu/schronieniu klanu Skiraty, Legion 501


Minął marzec, tradycyjnie więc, raport!

W tym miesiącu galeria wzbogaciła się aż o cztery prace - jedną od She`hn i trzy od Hashanny.

Dodatkowo z okazji Wielkanocy inne dzieła wzbogaciły się o trzy pisanki - dwie wykonane przez Mahiyanę oraz jedną wykonaną przez Nomi.

-Głosuję za tym, żeby postarać się o androida - odezwała się Jilka, siekając na kawałki byrsztykorzeń.- Dlaczego Mandalora jest jedynym miejscem, gdzie wszyscy robią wszystko ręcznie?
-Pamiętaj o godności pracy.- Besany spróbowała gulaszu z bąbelkującego gara, żeby sprawdzić, czy nie trzeba dodać soli.- Ciężka praca jest dobra dla duszy. To podstawowa zasada.

O życiu na Mandalorze, Legion 501
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Marzec 2018

Postprzez Merel » 01 Kwi 2018, 12:47

Tak czytam te comiesięczne cytaty i w głowie siedzi tylko jedno. Ile ja bym dał aby przenieść się w ten magiczyny, surowy ale jakże łatwiejszy do życia świat..... :(

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Raport z działalności Marzec 2018

Postprzez Mahiyana » 01 Kwi 2018, 16:15

Obawiam się, że pozostaje Ci co najwyżej dobry RPG albo ucieknięcie na chwilę w świat książek ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Marzec 2018

Postprzez Arneun » 02 Kwi 2018, 00:53

Potencjalnie jeszcze wyobraźnia, czyli świat książek hostowany samodzielnie.
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Raport z działalności Marzec 2018

Postprzez Mahiyana » 02 Kwi 2018, 09:25

I jeszcze świadome sny :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Marzec 2018

Postprzez Merel » 03 Kwi 2018, 12:08

Albo marihuanen dla wyostrzenia wyobraźni i książki :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron