Raport z działalności Grudzień 2017

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Grudzień 2017

Postprzez Mahiyana » 02 Sty 2018, 22:57

- Ile z was słyszało o człowieku znanym jako... - zniżył głos do dramatycznego szeptu -... Boba Fett?
Na te słowa oczy uliczników rozszerzyły się gwałtownie. Jeden po drugim nieśmiało unosili ręce do góry.
- Tak się składa, że znam dawno zapomnianą opowieść o tym najsławniejszym łowcy nagród, jaki kiedykolwiek żył. Chcecie, żebym podzielił się nią z wami?

Rivo o Fettcie, Bez dezintegracji, proszę


Minął grudzień, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o pięć prac, wszystkie od debiutującej w galerii Tarry.

Inne dzieła wzbogaciły się za to o pierniczki autorstwa Nomi oraz pierniczki autorstwa Mahiyany.

Przestawił chronometr na tryb odliczania. Sekundy zaczęły znikać z wyświetlacza... Miał niespełna godziną na wyeliminowanie dwóch imperialnych oddziałów.
Łowca odwrócił się i zważył w rękach karabin. Widział tylko jeden problem: co zrobić z trzema minutami, które zostaną mu w zapasie...

Fett ma zawsze idealny plan, Bez dezintegracji, proszę
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Grudzień 2017

Postprzez Radok » 04 Sty 2018, 16:54

Trzeba z nowym rokiem ruszyć plecy (zwłaszcza w rejonie, gdzie tracą swoją szlachetną nazwę) by raporty miesięczne wyglądały bardziej okazale :twisted: Moze opracujemy harmonogram tego co chcemy w 2018 zrobić i realizować to krok po kroku ?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Raport z działalności Grudzień 2017

Postprzez Merel » 04 Sty 2018, 18:44

Ja bede sie starał pogodzić prace nad powieścią i swoim gamem

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Raport z działalności Grudzień 2017

Postprzez Nedz » 04 Lut 2018, 01:21

Dobra chyba napiszę to tu mam ochotę napisać luźną adaptacje niektórych wydarzeń z wojen mandaloriańskich, ale póki co jest to w fazie luźnych pomysłów.
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron