Raport z działalności Październik 2017

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Październik 2017

Postprzez Mahiyana » 01 Lis 2017, 15:29

Vevec: Porzucić moją zbroję... mój beskar`gam? Nigdy! Wole umrzeć, stojąc, zabijając wrogów.
Hondo Karr: Wojownik to coś więcej niż jego zbroja, Vevec! Wiesz to! Nie bądź di`kutem!
Hondo i Vevec, Dziedzictwo 41: Koniec łotra

Minął październik, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o dwie prace - jedną od Nomi oraz jedną od Dhadral.

Poza tym Hashhana napisała recenzję pierwszych dwóch odcinków czwartego sezonu serialu Rebeliantów, Arneun napisał kolejną część historii swojego altergo - Przemyt, a Merel dodał pierwszy rozdział opowieści o losach drużyny Theta pod tytułem Dzień próby.

Podczas gdy Mandalorianie są lepszymi wojownikami, Imperialni są lepsi pod względem liczebności... fakt ten nie umyka obecnemu Mandalorowi, Chernanowi Ordo. O Mandalorianach i ich szansach w bitwie o Botajef, Dziedzictwo 41: Koniec łotra
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników