Raport z działalności Wrzesień 2017

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Wrzesień 2017

Postprzez Mahiyana » 01 Paź 2017, 12:21

Rohlan: Lepiej mnie wypuście!
Gryph: To mówi.
Zayne: W dodatku głupstwa. Po co mielibyśmy to zrobić?
Rohlan: Bo będziecie mnie potrzebowali, jeśli ktokolwiek z nas ma przeżyć. Włącznie ze mną.
Rohlan przekonujący grupę Carricka że go potrzebują., Rycerze Starej Republiki: Flashpoint

Minął wrzesień, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o dwie prace jedną od Larwy oraz jedną od Mahiyany.

Inne dzieła wzbogaciły się za to o mandaloriańską zakładkę do książek autorstwa Mary.

Poza tym Hashhana napisała tekst in-universe o tytule "Czy nauka o Taungach to archeologia czy już ksenoarcheologia?".

Do tego rzecz, która miała już swojego, osobnego newsa, ale również jest godna wspomnienia w raporcie - relacja z Tarconu 2017.

DRohlan: Co tam u Demagola?
Squint: To dziwne. Tego wieczoru, kiedy wyruszyliśmy, wpadł w śpiączkę... i nie zdołaliśmy go już dobudzić. Dostał tyle środków uspokajających, że nawet gundark by padł. Przypuszczamy, że sam to sobie zrobił, jeszcze w laboratorium.
DRohlan: Możliwe. Pewnie nie chciał niczego ujawniać. Pamiętacie, jakie sprawiał kłopoty. Nie starałbym się zbyt mocno trzymać go przy życiu.

DRohlan wypytujący o... siebie, Rycerze Starej Republiki: Zaślepieni nienawiścią
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron