Raport z działalności Lipiec 2017

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Lipiec 2017

Postprzez Mahiyana » 01 Sie 2017, 20:27

Tym, co Boba Fett najbardziej lubił w swojej pracy, było inkasowanie zapłaty; jednak tym razem postanowił odwlec nieco ten moment. Dobrze wiedział, że Voss'on't próbuje wpłynąć na jego sposób myślenia, sprowadzając go z logicznego kursu jak przyciąganie grawitacyjne czarnej dziury, był jednak zaintrygowany kpiącą pewnością siebie szturmowca.
Chce, żebym pomyślał, że wie coś, czego ja nie wiem, uznał Boba Fett. Mało prawdopodobne. Boba Fett nie przeżyłby tak długo jako najlepszy z łowców nagród, gdyby nie dysponował źródłami informacji, których nie miały jego ofiary.
Kolejna myśl wyłoniła się z mrocznych zakamarków umysłu Fetta. Zawsze jest ten pierwszy raz, pomyślał. Problem polegał na tym, że w jego fachu pierwszy raz, kiedy ktoś zdobyłby nad nim przewagę ognia, pomysłowości czy inteligencji, okazałby się również ostatnim.
O tym co Fett lubi w łowach i jego nieomylności, Polowanie na łowcę

Minął lipiec, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o jedenaście prac wykonanych przez Hashhanę oraz Serim`ikę.

Inne dzieła wzbogaciły się za to o ręcznie malowaną torbę z Bobą Fett autorstwa Mahiyany, która została wykonana na Wrocławskich Dniach Fantastyki, z których dodatkowo została opublikowana relacja.

Poza tym Sh'ehn napisała recenzję książki Polowanie na Łowcę, a Arneun napisał kolejną część historii swojego alter ego zatytuowaną Trening.

Do tego, tak jak i miesiac temu, pojawił się na stronie - Wizjer Manda'Yaim.

Bo tym właśnie był Boba Fett - posępną legendą. Legendą, której mroczne czyny od dawna były źródłem przerażenia i zazdrości - i jeszcze paru innych odbierających hart ducha uczuć, które potrafiły wywołać w swoich bliźnich istoty myślące - w każdym najciemniejszym zakątku galaktyki. Choć śmierć Boby Fetta nie była głównym celem knowań i intryg Xizora, nie sposób zaprzeczyć, że warto było zostać sprawcą jego zguby. Wedle niepisanych zasad zabójczej rozgrywki, w której brali udział łowcy nagród, nie było cenniejszej zdobyczy niż krew rywala na własnych dłoniach.
Książę Xizor o Fett'cie – żywa legenda, symbol, Polowanie na łowcę
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Lipiec 2017

Postprzez Mahiyana » 01 Sie 2017, 20:30

Eh i tak właśnie minął rok jak publikuję raporty ^^
I z każdym raportem znajdzie się coś co mnie zaskoczy XD

Niespodzianka na ten miesiąc to... <werble>... znaki spacji o zerowej szerokości używane przez niektóre edytory do łamania linii rozwajalące całe formatowanie w innych edytorach <3
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron