Raport z działalności Maj 2017

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Maj 2017

Postprzez Mahiyana » 01 Cze 2017, 05:31

- Nie masz pojęcia, ilu Mando'ade pozostało, prawda? - Zapytała Mirta. - Otóż bardzo wielu. Nie wszyscy są żołnierzami czy łowcami nagród. Są po prostu ludźmi, którzy dbają o swoje dziedzictwo we wszystkich miejscach galaktyki. Pamiętasz, że twojego ojca adoptował Jaster Mereel? To tak dziedzictwo przechodzi z jednej osoby na drugą.
- Dużo o mnie wiesz - zauważył łowca nagród.
- Wynika z tego, że więcej niż ty sam o sobie. - Mirta była wyraźnie zagniewana. Fett zauważył rumieńce na jej policzkach.
Mówiła lekko podniesionym głosem i przez zaciśnięte zęby.
- Mój ojciec mawiał, że Mand'alor powinien być jak ojciec dla swoich ziomków.
Rozmowa Mirty z Bobą, Braterstwo Krwi

Minął maj, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o dziesięć prac: siedem od Mahiyany i po jednej od Sh'ehn, Dhadral i Larwy.

Dodatkowo, debiutujący na stronie Arneun, dodał opowiadanie będące rozbudowaną historią swojego alter ego zatutułowanie Ucieczka.

Do tego, tak jak i miesiac temu, pojawił się na stronie - Wizjer Manda'Yaim.

Imponujący pokaz siły powiedział łowcy nagród wszystko, co chciał wiedzieć o swoich przeciwnikach.
Skoro wysłali aż dwa oddziały, to po pierwsze na pewno wiedzą, kogo szukają, a po drugie są mocno zdenerwowani.
Boba Fett uśmiechnął się pod maską sfatygowanego hełmu.

Fett jest zadowolony z prowadzonej przez niego gry psychologicznej., Bez dezintegracji, proszę
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników