Raport z działalności Luty 2017

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Luty 2017

Postprzez Mahiyana » 01 Mar 2017, 20:41

Spojrzał na stojącą przed nim dziewczynę. Doskonale umięśniona, nosiła ciężkie buty i praktyczny pancerz. Nie miała żadnych ozdób, a na ramieniu powiesiła zniszczony, bezkształtny worek; jego właścicielka najwyraźniej nie zwracała uwagi na modę. Boba poznający Mirtę, Braterstwo Krwi
Minął luty, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o siedem prac: trzy od Mahiyany i po jednej od Sh'ehn, Nomi, Larwy oraz Mary.

Inne Dzieła wzbogaciły się o foremkę na ciasteczka autorstwa faulfett oraz miskę z jamą Sarlacca autorstwa Mahiyany.

Dodatkowo Mahiyana zrecenzowała pięć odcinków Rebeliantów: Iskra Rebeli, Droidy w Kłopotach, Lot Myśliwcem, Powrót starych mistrzów i Kadet Ezra.

O kobietach można myśleć podczas wojny na dwa sposoby, synu - zaczął. - Można pozwolić, żeby zaprzątnęły całą twoją uwagę do tego stopnia, że przestaniesz się troszczyć o własne bezpieczeństwo i w konsekwencji dasz się zabić. Drugi sposób to przekonanie, że walczysz właśnie dla nich. Można wówczas czerpać siły ze świadomości, że czekają na twój powrót do domu. - Poklepał Darmana otwartą dłonią po policzku... niezbyt lekko, ale jak kochający ojciec. - Wiesz chyba, który sposób wybrać, prawda, Dar?
Skirata radzący Darmanowi jak przetrwać rozłąkę z Etain, Komandosi Republiki: Potrójne Zero
Image
Mahiyana
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 1785

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron