Raport z działalności Styczeń 2017

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Styczeń 2017

Postprzez Mahiyana » 01 Lut 2017, 22:02

Widząc leżącą maskę, wojownik wie, że tradycja musi być kontynuowana. "Powstanie" Mandalora Ostatecznego,The Sith War
Minął styczeń, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o jedną pracę od Sh`ehn.

Dodatkowo Serim'ika wyraziła swoją opinię na temat Rebeliantów: Próby Mrocznego Miecza.

Poza tym Arakh Ha`an napisał opowiadanie zatytułowane (Nie)fortunne ocalenie.

Mandalor Ostateczny: Tak wielu nowych rekrutów. Różne gatunki, różne zbroje, różne języki... i za mało czasu na poznanie naszych zwyczajów.
Rohlan: Kontrola. Niezbyt mandaloriańska koncepcja.
Mandalor Ostateczny: Niezbyt mandaloriańska wojna. Czy inaczej byłbym tutaj? Nigdy nie podobał mi się wygląd zbroi neokonkwistadorów... ale przydało się zaprowadzenie porządku. Może nawet dzięki temu podbijemy galaktykę.

O Zbrojach Neo-konkwistadorów i polityce wojennej Mandalore`a Ostatecznego, Rycerze Starej Republiki: Zaślepieni nienawiścią
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Styczeń 2017

Postprzez Arakh Ha'an » 15 Lut 2017, 02:06

BTW czemu na stronie M'Y rysunek Dinu wygląda jak z nekrologu? (zacząłem podpytywać na uczelni, czy nic mu się nie stało - nic, wczoraj jedliśmy obiad :P ).
(i w nagłówku - styczeń 2017, nie styczeń 2016 ;) )
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Raport z działalności Styczeń 2017

Postprzez Mahiyana » 15 Lut 2017, 11:49

Arakh Ha'an napisał(a):BTW czemu na stronie M'Y rysunek Dinu wygląda jak z nekrologu?

Ponieważ prostokątny rysunek na białym tle za bardzo się odcinał od ciemnego tła strony i średnio to wyglądało ^^

Arakh Ha'an napisał(a):(i w nagłówku - styczeń 2017, nie styczeń 2016 ;) )

Dziękuję :D Wyszukiwanie błędów na stronie zawsze mile widziane <3
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron