Raport z działalności Grudzień 2016

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Grudzień 2016

Postprzez Mahiyana » 01 Sty 2017, 21:24

W mojej pracy często spotykałam Mandalorian - dodała.- Wiem, że lepiej im nie wchodzić w drogę, ale wiem też, że są gościnni i kochają swoje rodziny. Dzisiejszego wieczoru, przy całym żalu... ten dom przepełnia tyle miłości, że starczyłoby na obdarzenie połowy galaktyki. To jest jak magia. Ny Vollen o Mandalorianach, Komandosi Republiki: Rozkaz 66
Minął grudzień, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o szesnaście prac, dziesięć od Hashhany, pięć od od Mahiyany i jedną od Sh'ehn.

Dodatkowo Serim'ika wyraziła swoją opinię na temat serialu Rebelianci. A do tego wspólnie z Mahiyaną, zrecenzowały shorta Bombowe Dzieło.

Jak już o dziełach mowa, to dział Inne Dzieła wzbogacił się o świąteczne wypieki Vhipir oraz Mahiyany.

Poza tym, jak zwykle pojawiły się rzeczy, które miały swoje własne newsy - trzydzieste siódme Oko Manda`Yaim oraz projekt Przybliżając Legendy.

Do wykarmienia było ponad dwadzieścia osób, więc przygotowanie posiłków w Kyrimorut odbywało się na skalę przemysłową. Kompleks zabudowań był dla wszystkich czymś więcej niż tylko domem. Był yaim - koszarami, hotelem, kwaterami dla małżeństw, ale także domem mieszkalnym... po prostu siedzibą typowego mandaloriańskiego klanu.
O Kyrimorut - domu/schronieniu klanu Skiraty, Komandosi Imperium: Legion 501
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników