Raport z działalności Listopad 2016

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Listopad 2016

Postprzez Mahiyana » 02 Gru 2016, 00:58

Nasi ludzie potrzebują bitew by dowiedzieć się kim jesteśmy. Mando bez wojny to jak gwiezdne okręt bez kosmosu. Opis kontekstu kulturowego "cin vhetin", The Old Republic
Minął październik, tradycyjnie więc, raport! Wszyscy żyją już przygotowaniami na Rogue One, więc tym razem jest on bardzo skromny.

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o trzy prace, dwie od od Mahiyany i jedną od Kuela

Poza tym, jak zwykle pojawiły się rzeczy, które miały swoje własne newsy - trzydzieste szóste Oko Manda`Yaim oraz projekt Przybliżając Legendy

Byłem na Malachor V i pamiętam, jak wielu Jedi zginęło, by nas zatrzymać. I nie ma znaczenia, jak wielu poległych otacza tą planetę. Mandalorianie wciąż żyją. Klan Ordo wciąż żyje.
Popatrz tam. To Kex - pracował na Nar Shaddaa jako mięśniak Hutta. Kelborn służył jako zwiadowca dla Durosów z pograniczy światów. Przywiodłem ich tu, dając im cel. Galaktyka będzie znowu nasza, przyrzekam ci to. To kwestia czasu.

Canderous Ordo do Krei, Kotor 2
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron