Raport z działalności Październik 2016

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Październik 2016

Postprzez Mahiyana » 01 Lis 2016, 23:00

Nie jestem zadowolony z tego, jak potoczyło się moje życie. Nie jestem już tym samym Mandalorianinem co kiedyś. Chyba nie jestem nawet tym samym najemnikiem, który się do ciebie przyłączył.
Canderous o sobie, Knights of the Old Republic (gra)

Minął październik, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o pięć prac, trzy od Mahiyany,jedną od Nomi i jedną od Araxusa.

Wzbogacił się też dział inne dzieła o typowo jesienne rękodzieło. Mahiyana oraz Vhipir dodały dynie Halloweenowe (których szablony zostały dodane do galerii) oraz Mando-ludziki, wykonane z kasztanów przez Larwę

Poza tym, jak zwykle przypominamy o rzeczach, które miały swoje własne newsy trzydziestym piątym Oku Manda`Yaim oraz projekcie Przybliżając Legendy

Nigdy nie potrzebował nikogo by osłaniał jego tyły, ale Mandalorianie zawsze mieli plan B - na wszelki wypadek.
To było jak refleks, instynkt właściwy zmilitaryzowanemu społeczeństwu.

O Bobie, A Practiacl Man
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron