Raport z działalności Marzec 2016

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Marzec 2016

Postprzez X-Yuri » 01 Kwi 2016, 23:51

Niewiele było rzeczy, które mogły wstrząsnąć doświadczonym rycerzem Jedi, ale pojedynek z pilotem tak doskonałym jak Jango Fett z pewnością był jedną z nich.
O Jango, Atak Klonów (książka)


Kwiecień się zaczął, czas więc na skromne podsumowanie marca!

Do artykułu inne Dzieła nowy element dołożyła Mahiyana przygotowując pisanki świąteczne - jak co roku zresztą.

Poza tym nowościami na stronie są rzeczy mające swe własne newsy, które tu przypominamy: dwudzieste ósme Okiem Manda`Yaim oraz stale goszczące w wyliczance "przybliżanie Legend" które zaprezentowało Ostatniego z Jedi #5.

Jestem tylko prostym człowiekiem, który szuka swojej drogi we wszechświecie, mistrzu Jedi.
Jango Fett, do Kenobiego Atak Klonów (książka)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności Marzec 2016

Postprzez Mahiyana » 02 Kwi 2016, 07:48

Niestety aktualny semestr nie pozwolił mi zrobić nic więcej :(
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Marzec 2016

Postprzez smaker » 20 Kwi 2016, 09:39

Nic to, i tak królicze uszy rozwaliły system :)
Kiedy Stwórca składał ten świat, miał mnóstwo zna­komi­tych po­mysłów, jed­nak uczy­nienie go zro­zumiałym ja­koś nie przyszło mu do głowy.
smaker
Aruetii
Awatar użytkownika
Posty: 1

Re: Raport z działalności Marzec 2016

Postprzez Mahiyana » 20 Kwi 2016, 12:08

No bo wielkanocnie miało być :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron