Raport z działalności - Styczeń 2016

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Styczeń 2016

Postprzez X-Yuri » 01 Lut 2016, 23:36

Mando`ade wolą bardziej bezpośrednie podejście. Jesteśmy pragmatyczni, a nie podstępni.
Rohlan Dyre, Rycerze Starej Republiki: Flashpoint


Niezmiennie, wraz ze startem nowego miesiąca, news-raport z info o poprzednim!

Zaczynamy od Galerii i jej wzbogacenia się o osiem prac - trzy od Dhadral, po dwie od Mahiyany i Araxussa oraz jedna od Sh`ehn.

Mahiyana wyraziła także swą opinię na temat czternastu komiksów, całej serii KOTOR! (tzn. Mando-numerów) Konkretnie, to komiksów KOTOR/RSR:Flashpoint, Dni strachu, Noce gniewu, Zaślepieni nienawiścią, Rycerze cierpienia, Wektor, Zwrot, Handel przyszłością, Wierne wykonanie, Starcie ambicji, Maski, Zbiory, Demon oraz Wojna.

Na koniec standardowo przypominamy rzeczy mające swe własne newsy: dwudzieste szóste Okiem Manda`Yaim. Standardowo pojawił się tekst przybliżający pewne aspekty życia łowców nagród. Natomiast stale goszczące w wyliczance "przybliżanie Legend", zaprezentowało Ostatniego z Jedi #4.

Zrobiłem błąd nowicjusza. Nigdy nie zdejmuje się hełmu jeśli wróg wciąż oddycha.
Rohlan Dyre, Rycerze Starej Republiki: Flashpoint
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Styczeń 2016

Postprzez Araxuss » 02 Lut 2016, 03:09

Link "osiem prac" jest chyba nieprawidłowy, bo wysyła do prac z poprzedniego raportu.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Raport z działalności - Styczeń 2016

Postprzez X-Yuri » 02 Lut 2016, 03:25

Poprawione, dzięki za czujność!

Ale czemu tak wyszło to nie wiem. W newsie link był prawidłowy, a przecież jak zawsze - najpierw napisałem newsa a potem go "przekodowałem" z htmla na BBCode'y -,-
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Styczeń 2016

Postprzez Araxuss » 02 Lut 2016, 03:29

Grunt że już działa.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron