Fett-Słodkości

Moderator: KEDIN

Fett-Słodkości

Postprzez X-Yuri » 28 Gru 2015, 13:31

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Mahiyana » 28 Gru 2015, 14:21

Moje tegoroczne wypieki :D
(Jest Slave I to można powiedzieć, że są związane z Bobą ;P )

Image
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Sh'ehn » 28 Gru 2015, 16:24

Challenge accepted : ) To już wiem czym ozdobię babeczki, które będę piec Nei za rok...
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Mahiyana » 26 Gru 2016, 14:40

Sh'ehn napisał(a):Challenge accepted : ) To już wiem czym ozdobię babeczki, które będę piec Nei za rok...


Rok minie za dwa dni :) Jak tam idzie? :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Mahiyana » 15 Mar 2019, 20:12

A może ciasteczko-lizaki z Bobą? :D


https://www.youtube.com/watch?v=eYJBvc_khlg
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Merel » 16 Mar 2019, 03:34

Mmm apetyczne :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Mahiyana » 16 Mar 2019, 11:03

Można kiedyś wypróbować :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Merel » 17 Mar 2019, 02:15

No ja do świąt mam postanowienie "zero slodyczy" ponieważ stałem się "posiadaczem oraz operatorem kałduna taktycznego" :D dla mniej wtajemniczonych powiem (tak, tekst pisany na forum czy w prywatnych wiadomościach można zaliczyć do wypowiedzi :) ), że brzuch mi spadł
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
na kolana:) T

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Mahiyana » 17 Mar 2019, 11:54

No to pozostaje Ci Mango Fett :P



Powodzenia z pozbywaniem się kałduna taktycznego ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Fett-Słodkości

Postprzez Merel » 17 Mar 2019, 22:49

Stay juicy mango fett :)

Podziękował :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników