Raport z działalności - Listopad 2015

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Listopad 2015

Postprzez X-Yuri » 01 Gru 2015, 09:59

Vevec: Porzucić moją zbroję... mój beskar`gam? Nigdy! Wole umrzeć, stojąc, zabijając wrogów.
Hondo Karr: Wojownik to coś więcej niż jego zbroja, Vevec! Wiesz to! Nie bądź di`kutem!

Rozmowa dwóch Mandalorian, Dziedzictwo 41: Koniec łotra


Pierwszy dzień nowego miesiąca, czas więc na krótkie podsumowanie miesiąca który minął!

Właściwie jedyną nowością w minionym miesiącu o której nie newsowaliśmy dotychczas osobno jest wzbogacenie się galerii o pięć prac - wszystkie wykonane przez Mahiyanę.

Poza tym nowościami listopadowymi są rzeczy mające swe własne newsy, które tu przypominamy: dwudzieste czwarte Okiem Manda`Yaim i tekst przybliżający wyposażenie łowców nagród #2. Stale goszczące w wyliczance "przybliżanie Legend", zaprezentowało natomiast Bobę Fetta #4.

Hondo Karr: To co masz to chwila teraźniejsza... wczoraj nie ma znaczenia, a jutro nie istnieje. Nie przywiązuj się do niczego ponad to.
Anj Dahl: Brzmi jak coś co powiedziałby Mandalorianin. Ludzie mówią, że kiedyś nim byłeś. To prawda?

O Mandalorianach, Dziedzictwo 41: Koniec łotra
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Listopad 2015

Postprzez Mahiyana » 01 Gru 2015, 11:08

Mało tego trochę :/
Będą święta, będzie trochę więcej czasu to trzeba zrobić coś więcej ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron