Raport z działalności - Sierpień 2015

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Sierpień 2015

Postprzez X-Yuri » 01 Wrz 2015, 18:51

W ciągu pięciu tysięcy lat Mandalorianie walczyli z tysiącami armii albo przeciwko tysiącom armii na tysiącach planet. Nauczyli się mówić tysiącem języków i podczas każdej wojny poznawali nowe systemy broni i taktyki walki. A jednak mimo przytłaczającego wpływu obcych cywilizacji, braku prawdziwej ojczyzny czy nawet odrębnej rasy ich język nie tylko przetrwał, ale niemal nie uległ zmianom. Ich obyczaje i filozofia pozostały takie same, a ideały w rodzaju świadomości, czym jest rodzina, tożsamość i naród, jeszcze bardziej okrzepły. O tym, czy ktoś jest Mandalorianinem, nie decyduje pancerz. Pancerz jest po prostu uzewnętrznieniem nieugiętego serca.
O Mandalorianach,
Komandosi Republiki: Potrójne Zero

Sierpień minął, tradycyjnie więc, skromny raport!

Galeria w czerwcu wzbogaciła się o dziesięć prac - wszystkie przedstawiają członków M`y i są wykonane przez Dhadral.

Encyklopedia gier wzbogaciła się o opisy dwóch nowych pozycji - Jedi Knight: Jedi Academy oraz Attack of the Clones, napisane przez Yuriego.

Poza tym, jak zwykle wspominamy dla porządku o rzeczach które miały swoje własne newsy: dwudzieste pierwsze Okiem Manda`Yaim, tekst z sylwetkami łowców nagród #2, przetłumaczony przez X-Yuriego. Stale goszczące w wyliczance "przybliżanie Legend", zaprezentowało natomiast Bobę Fetta #3.

Istoty wszystkich możliwych ras - najczęściej ludzie, ale także Togorianie, Weequayyowie, Twi`lekowie i inni - pojawiały się na jednym końcu kolejki, a drugim końcem wychodzili jako Mandalorianie. Ny do tej pory nie mogła się z tym pogodzić. Nikt nikogo do niczego nie przymuszał. Nie istniały żadne reguły oprócz zupełnie podstawowych, takich jak język, pancerz u uważanie wszystkich dzieci za najważniejszą sprawę życia. Mimo to jakimś cudem wszyscy stawali się Mandalorianami, reprezentując fascynującą rozmaitość akcentów i upodobań kulinarnych.
Ny Vollen o Mandalorianach,
Komandosi Imperium: Legion 501
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4207

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron