Raport z działalności - Maj 2015

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Maj 2015

Postprzez X-Yuri » 01 Cze 2015, 18:24

Mandalorianie zżyli się z tą dżunglą. Każda chwila jest walką, wszystkie stworzenia ścierają się w nieustającej wojnie o przetrwanie. Jedynym przeznaczeniem słabych jest żywić silnych. Ćwiczymy tu i uczymy się lekcji jakie daje nam dżungla. Bestie również pomagają nam utrzymać się w formie.
Canderous o życiu na Dxun, Knights of the Old Republic II - The Sith Lords


Kolejny miesiąc minął, czas na nowy raport - tym razem z Maja!

Do galerii dodano 6 prac - trzy od Mahiyany, dwiej od Sh'ehnoraz jedna od Hash.

Dzięki Mahiyanie baza recenzji wzbogaciła się o kolejną opinię na temat gry Republic Commando. Za jej sprawą także dział inne dzieła wzbogacił się o nowość, cztery Mando-pisanki ("Pisanki 2015")

Natomiast Hash odświeżyła zakątek strony gdzie opisujemy różne Mando-postacie (które nie pochodzą z SW), tworząc tekst wyjaśniający dlaczego jej zdaniem Deadshoot z uniwersum DC jest taką właśnie postacią. Dodała także 19 avatarków do naszego zbioru Avków.

Pozostałe wieści to standardowo, rzeczy mające swe własne newsy: osiemnaste Okiem Manda`yaim oraz tekst o Syndykacie Ragnar oraz organizacji Skine, przetłumaczony przez Urthonę. Na stałe w wyliczance goszczące "przybliżanie Legend", zaprezentowało natomiast Młodych Rycerzy Jedi #7. Nie można zapomnieć także o piątym newsie z cyklu o kompletnym poradniku dotyczącym budowy zbroi.

Mandalorianie trenują swe umiejętności w kręgu bitewnym. Jest to droga dla wojowników, by zyskać honor i równocześnie rozwinąć swe umiejętności.
O Mandalorianach, Knights of the Old Republic II - The Sith Lords
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4207

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron