Raport z działalności - Wrzesień 2014

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Wrzesień 2014

Postprzez X-Yuri » 01 Paź 2014, 10:24

Zrobiłem błąd nowicjusza. Nigdy nie zdejmuje się hełmu jeśli wróg wciąż oddycha.
Rohlan Dyre, Rycerze Starej Republiki: Demon


Jak zwykle, po zakończonym miesiącu czas na podsumowanie, co nowego pojawiło się na naszych łamach!

Do galerii dodane zostały aż 33 nowe prace - piętnaście od Sh'ehn, jedenaście od Dhadral, sześć od Hashhany oraz jedna od Kuela.

Jedna nowa pozycja przybyła także w bazie opowiadań, zapraszamy do przeczytania Innego zakończenia autorstwa Hashhany.

Tradycyjnie, w raporcie wspominamy również o tekstach, które już wcześniej miały swe osobne newsy. W tym miesiącu są to: Relacja z Polconu, kolejne Okiem Manda`yaim oraz tekst o sektorowych oraz systemowych nagrodach, przetłumaczonym przez Urthonę.

Fett nie był skłonny do delikatności, ale jego kodeks honorowy nakazywał zabijać czysto, ból pozostawiając jako efekt uboczny, nie hobby.
o Bobie, A Practical Man
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208


Re: Raport z działalności - Wrzesień 2014

Postprzez X-Yuri » 01 Paź 2014, 11:13

Hmm. Uznajmy, że po głębokich przemyśleniach uznałem, że wrzucę je dopiero 2 Października, żeby były na Październikowy raport, w ramach większego planu. Okej? : d

Brzmi lepiej niż "wszyscy podesłali na maila, wczoraj zadowolony wrzuciłem (niemal) wszystko co dostałem na tegóż, no i o wybraniu się na Twój DA zapomniałem" : P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Wrzesień 2014

Postprzez Araxuss » 01 Paź 2014, 12:07

Spoko Image
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron