Raport z działalności - Wrzesień|Październik 2021

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Wrzesień|Październik 2021

Postprzez Behot » 21 Lis 2021, 15:10

– Uważasz, że jestem leniwy i głupi – burknął.
– Nieprawda – zaprzeczył Munin. – Nakrzyczałem na ciebie, żeby cię zdenerwować, bo wiedziałem, że tylko wtedy dasz z siebie wszystko. – Zaczekał, aż chłopiec opróżni miskę i napełnił ją ponownie. – To dlatego, że prawdziwe źródło siły tkwi tutaj. – Postukał palcem w głowę. – Jeżeli naprawde tego pragniesz, możesz zmusić swoje ciało do czego tylko chcesz. To się nazywa wytrzymałość. Kiedy wiesz, do czego jesteś zdolny, kiedy znasz swoje możliwości, czujesz się wspaniale, bo masz świadomość, że nikt nie jest w stanie cię skrzywdzić. Jesteś silny w każdym tego słowa znaczeniu.

Munin Skirata do swojego przybranego syna, Kala, Komandosi Republiki: Rozkaz 66



Minął październik, przyszła więc pora na raport z działalności.

Nasza strona wzbogaciła się w tym czasie o dwa teksty w dziale fanfików: Wizja wartości Mandalorian oczami Merela autorstwa Merela oraz Zagubiony w czasie autorstwa Marika.

W dziale dotyczącym Innych Dzieł znalazła się nowa praca autorstwa Mahiyany. Jest to tegoroczna edycja mandaloriańskich dyni.

Również Mahiyana dodała na stronę aż 3 nowe obrazki. Można je wszystkie obejrzeć tutaj i tu.


A tymczasem znajdź sobie jakąś ścianę i się o nią oprzyj. Podczas najazdów śpimy w zbrojach. Przywykniesz.
Koblus Sornell do Zayne'a Carricka, Knights of the Old Republic: War
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron