Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Postprzez Behot » 07 Wrz 2021, 18:54

Dla dowolnego Mandalorianina, rodzina jest najważniejsza. Wpaja się to od dnia narodzin. obojętnie czy dołączasz do klanu poprzez więzy krwi czy adopcję, każdy Mandalorianin oczekuje, że będzie miał pewnego dnia dzieci którym przekaże nasze tradycje.
Akaavi Spar tłumacząca Mandaloriańską kulturę wychowania, Star Wars: The Old Republic



Minął sierpień, nadszedł zatem czas na raport z działalności naszej organizacji!

Publicystyka wzbogaciła się ostatnio o jedną pracę: Marik opublikował swój artykuł Co odrzucili Nowi Mandalorianie, czyli pełnia zbrodni Satine Kryze.

Za to w Galerii można oglądać aż 15 nowych obrazków, w tym sześć autorstwa Dhadral i dziewięć wykonanych przez Hashhanę. Można zapoznać się z nimi tutaj.

Polecamy również zajrzeć do naszego działu o Twórcach SW, który przez ostatnie kilka miesięcy jest poszerzany o wiele nowych haseł, głównie dzięki pracy Marika.


Miał przeczucie, że Mandalorianie zostaną wkrótce potraktowani jak źródło kłopotów. Wszystko przez to, że byli niezależni, nie uznawali żadnych organizacji ani reguł, których sami nie zatwierdzali. Wcześniej czy później musiało to wpędzić Mandalorę w tarapaty. Komandos był tego pewien.
Przemyślenia RC-1309 Ninera na temat przyszłości Mandalory w reliach Imperium Galaktycznego, Komandosi Imperium: Legion 501
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Postprzez Marik Awaud » 07 Wrz 2021, 20:19

Super kolejne wspaniałe grafiki! I to jak dużo!

Dhadral - naprawdę ciężko mi wybrać moim zdaniem najlepszą pracę vod'ika. Ale chyba najbardziej mnie ujmuje "Roślinożerny Mythosaur" :D

Hashhana - prace jak zawsze świetne, mi najbardziej się podoba 8 grafika. Wygląda trochę jak wysokiej klasy dzieło zrobione przez archeologa badającego/badającą starożytne ruiny Taungów :D

A Twórcy SW poza już bardzo drobnymi zmianami w hasłach dotyczących Jeremy'ego Bullocha, Temuera Morrisona i Dave Filoniego są już de facto skończeni.
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Postprzez Dhadral » 07 Wrz 2021, 21:24

Hashhana wymiata. Podobają mi się te prace w stylu "dokumentacja stanowiska archeologicznego".
Marik, tekst o Mandaloriańskich Pacyfistach jest mocny. No i jak zwykle odwaliłeś kawał dobrej roboty tym razem z Encyklopedią. Choć czy przypadkiem Filoni nie powinien być wymieniony w dziale "Twórcy serialu The Mandalorian" a aktorzy z tego serialu nie powinni wylądować w dziale "Aktorzy"?
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Postprzez Marik Awaud » 07 Wrz 2021, 21:29

Dziękuję :wink: Tekst miał być mocny bo w TCW Nowych Mandalorian i Satine Kryze pokazuje się jako pozytywne postacie - a absolutnie nimi nie są.

Filoni trafił do Twórców SW jeszcze za czasów kiedy się info z encyklopedii były aktualizowane (czyli chyba jeszcze czasy Yuriego) i trafił tam jako twórca TCW i Rebeliantów. W sumie można by go tam przerzucić, tylko pytanie czy większy wpływ na Mandalorian wywarł serialem "The Mandalorian" czy TCW i Rebeliantami?
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Postprzez Dhadral » 07 Wrz 2021, 21:51

Może należałoby Inaczej uporządkować działy? Skoro osobno są Twórcy Komiksów, Pisarze i Aktorzy to może zamiast tworzyć działy "twórcy konkretnego serialu" lepiej by było stworzyć osobny dział dla scenarzystów, reżyserów i producentów? A osobny dla twórców gier?
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Postprzez Mahiyana » 07 Wrz 2021, 21:58

I jeszcze ja! Jeszcze ja!
Też dodałam całą jedną pracę do galerii! To było w lipcu! :O


(absolutnie nic wielkiego się nie stało, ale warto poprawić ^^)

Bardzo dobry raport, oby tak dalej :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021

Postprzez Dhadral » 07 Wrz 2021, 22:30

A ja trochę jednak ponarzekam (ale tylko trochę). :P Prosiłam o podmiankę jednej starszej pracy i zmienienie jej tytułu, tak przy okazji raportu, i to się nie stało. Nomi wie o co chodzi. Proszę poprawcie to zanim Morrigan mnie zje :P
Z góry dziękuję.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron