PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Twierdza skupiająca Mandalorian z Warszawy i okolic

Moderator: KEDIN

PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Serim'ika » 13 Sie 2013, 12:15

Przeklejam wiadomość od Vykka:

Cytuj:
Dostaliśmy zaproszenie od Teatru Polskiego w Szczecinie na imprezę pod tytułem "POŻEGNANIA LATA Z TEATREM POLSKIM." w dniu 6.09.2013(piątek)godz. 20. Impreza będzie przebiegać pod dyktando filharmonii i partii operowych opartych tematycznie o znane filmy popkultury. Nasza część odbywałaby się podczas "Marszu Imperialnego". Oczekiwania: - 15 osób w przebraniach z gwiezdnych wojen w wieku powyżej lat 15! - Choreografia max: 5minutowego podkladu muzycznego dla 15 osób tworzących 5 równoczesnych przedstawień na osobnych platformach. Platformy o wymiarach 4 x 4m umieszczone będą w tłumie. Na jednej z platforma mają się znaleźć 2-4osoby przebrane w postaci z Gwiezdnych Wojen walczące podczas muzyki. Uwaga: Impreza oficjalnie zaczyna się w czwartek, natomiast próby odbywają się w czw 5.09.2013(czwartek) o 19.30 oraz w piątek 6.09. o godzinie 10.00. Dlatego dla osób uczących się, studiujących czy pracujących. Wymaga to wolnych co najmniej 3 dni ze względu na dojazdy.Od osób poniżej 18roku życia wymagana jest zgoda rodziców. Członkowie juniorzy nie mają możliwości udziału w organizacji.

Oferta: - dla osób biorących udział w przedsięwzięciu: zwrot kosztów dojazdu oraz 2 darmowe noclegi w dniach 5-7.09. - dla MFK stand/rollup etc. - dla klubu - dyplom o wspolpracy, mozliwosc pokrycia materiałów potrzebnych do realizacji scenek. W formie: barter za usługę.

Ponieważ jest jeszcze ciepło można połączyć to z dodatkowym noclegiem w sobote po własnych kosztach- zwłaszcza ze wszelki dojazd jest za FREE i zostać do niedzieli w formie integracyjnej.

Wszelkie zgłoszenia i deklaracje przyjmujemy do niedzieli do godziny 20. i z tym momentem mają one moc wiążącą! Proszę o uzupełnianie chętnych poniższej listy.

1. ...

Pytania i uwagi wskazane.[quote]Cytuj:
Dostaliśmy zaproszenie od Teatru Polskiego w Szczecinie na imprezę pod tytułem "POŻEGNANIA LATA Z TEATREM POLSKIM." w dniu 6.09.2013(piątek)godz. 20. Impreza będzie przebiegać pod dyktando filharmonii i partii operowych opartych tematycznie o znane filmy popkultury. Nasza część odbywałaby się podczas "Marszu Imperialnego". Oczekiwania: - 15 osób w przebraniach z gwiezdnych wojen w wieku powyżej lat 15! - Choreografia max: 5minutowego podkladu muzycznego dla 15 osób tworzących 5 równoczesnych przedstawień na osobnych platformach. Platformy o wymiarach 4 x 4m umieszczone będą w tłumie. Na jednej z platforma mają się znaleźć 2-4osoby przebrane w postaci z Gwiezdnych Wojen walczące podczas muzyki. Uwaga: Impreza oficjalnie zaczyna się w czwartek, natomiast próby odbywają się w czw 5.09.2013(czwartek) o 19.30 oraz w piątek 6.09. o godzinie 10.00. Dlatego dla osób uczących się, studiujących czy pracujących. Wymaga to wolnych co najmniej 3 dni ze względu na dojazdy.Od osób poniżej 18roku życia wymagana jest zgoda rodziców. Członkowie juniorzy nie mają możliwości udziału w organizacji.

Oferta: - dla osób biorących udział w przedsięwzięciu: zwrot kosztów dojazdu oraz 2 darmowe noclegi w dniach 5-7.09. - dla MFK stand/rollup etc. - dla klubu - dyplom o wspolpracy, mozliwosc pokrycia materiałów potrzebnych do realizacji scenek. W formie: barter za usługę.

Ponieważ jest jeszcze ciepło można połączyć to z dodatkowym noclegiem w sobote po własnych kosztach- zwłaszcza ze wszelki dojazd jest za FREE i zostać do niedzieli w formie integracyjnej.

Wszelkie zgłoszenia i deklaracje przyjmujemy do niedzieli do godziny 20. i z tym momentem mają one moc wiążącą! Proszę o uzupełnianie chętnych poniższej listy.

1. ...

Pytania i uwagi wskazane.



Sprawa wygląda tak - Utapau na dzień dzisiejszy ma ok. 8 osób, potrzebują 12-15 do 5 minutowych scenek, termin jest na przedwczoraj więc odpowiedzi na sto procent najlepiej dzisiaj (wiem, strasznie krótki termin, ale nikt nie miał za wiele czasu z tą akcją, bo sam teatr chce to bardzo szybko wiedzieć wszystko), ja jak na razie dołączyłam, ale brakuje mi osoby jednej, bądź dwóch które chciałyby jechać i stworzyłyby i przećwiczyłyby ze mną w dniach 1-5 września w Warszawie choreografię na jedną ze scen. Chętni?
Serim'ika
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 150

Re: PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Araxuss » 13 Sie 2013, 14:02

Czy obie próby są obowiązkowe? Bo termin 10:00 Nie specjalnie mi pasuje.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Serim'ika » 13 Sie 2013, 17:31

Chodzi tu o 5 minutową, rzeczywiście zgraną choreografię, rzekłabym, że obowiązkowe są próby od teraz zaraz do samego występu, a obawiam się, że jestem dostępna tylko w Wawie lub Toruniu do samego wyjazdu. Ale jak znajdziesz jeszcze z fana lub dwóch z którymi mógłbyś przygotować scenkę w Szczecinie to pisz, to skontaktuję się z Vykkiem.
Serim'ika
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 150

Re: PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Araxuss » 13 Sie 2013, 19:08

Wygląda więc na to choć mieszkam w Szczecinie i mam raczej blisko, to odpadam z braku dostępnych innych przebierańców w tym miejscu i czasie.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Ozzik » 31 Sie 2013, 22:00

Ehm, ehm, ja jestem dostępny.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Serim'ika » 03 Wrz 2013, 19:29

Późno strasznie, ale cóż, dzwoń do Vykka, ludzi nigdy dość :P (Nr Vykka wyślę ci na gg)
Serim'ika
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 150

Re: PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Ozzik » 03 Wrz 2013, 20:13

Nie wiem, czy uda mi się wydostać z domu, ale jestem dobrej myśli.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: PILNE! Akcja w Szczecinie z Utapau

Postprzez Ozzik » 15 Paź 2013, 23:25

Mam filmik z akcji. Jakość ciulowa, ale filmik spoko (wiadomo kogo ciągle widać)

http://www.speedyshare.com/GQ3vH/koncowka.flv
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963


Wróć do Keld`kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron