Akcja rekrutacyjna

Twierdza skupiająca Mandalorian z Warszawy i okolic

Moderator: KEDIN

Akcja rekrutacyjna

Postprzez Serim'ika » 02 Paź 2013, 17:21

Do wszystkich vode z Warszawy zwracam się w sumie z prośbą o pomoc w moim własnym przedsięwzięciu, ale przy okazji promocji M'Y ^^

Planuję rozkręcić w mojej szkole (liceum plastyczne na Smoczej) zajęcia dodatkowe z LARPów, z konkretnym ukierunkowaniem na tworzenie frakcji w nadchodzącej Fantazjadzie, chciałabym na długiej przerwie w poniedziałek (7.10.2013, o 12.05-12.25) zrobić krótką akcję rekrutacyjną do tych zajęć. Jak miałoby to wyglądać? Ludzie w strojach (tutaj piszę z myślą o zbrojach mando, ale jeżeli ktoś ma jakiekolwiek inny strój, maga, kata, rycerza, jedi, zombie, post-apo to też zapraszam serdecznie) odegraliby w przeciągu tejże długiej przerwy jakąś krótką, dynamiczną scenkę, na przykład przebiegli się przez aulę próbując "ścigać wroga", albo próbując ostrzelać się wzajemnie.

Niestety nie jestem w stanie zapewnić wam niczego poza dobrą, krótką zabawą, możliwością zademonstrowania M'Y mojej szkole i kawy bądź herbaty xD

Ktoś ma czas i chęć? ^^
Serim'ika
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 150

Re: Akcja rekrutacyjna

Postprzez Kuel » 02 Paź 2013, 20:50

Poniedziałek u mnie jest najgorszym dniem z układem zajęć. Nie pomogę, sorki. Ale nie jestem tu jedynym. :)
A ogólnie fajny pomysł!
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Akcja rekrutacyjna

Postprzez Haal » 02 Paź 2013, 21:40

Przyszedłbym, mam nawet blisko, ale w tym czasie mam jeszcze lekcje. :( Zresztą słyszałem o tej inicjatywie już wcześniej od moich koleżanek ze Smoczej ;)

Życzę powodzenia! :)
Plany, same plany. A przydałoby się już zacząć coś robić...
Haal
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 102

Re: Akcja rekrutacyjna

Postprzez Rate » 03 Paź 2013, 15:00

Hmh... Nie wiem czy wtedy inni bd. mieli czas (Ja tak, bo uczęszczam do tej szkoły). Po drugie mam przyjść w tym pancerzu do szkoły i siedzieć w nim 10 lekcji :D?
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Akcja rekrutacyjna

Postprzez Michet » 03 Paź 2013, 17:53

Niby mam blisko i wiem gdzie to jest bo moja siostra tam chodziła, ale niestety mam własne lekcje o tej porze.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Akcja rekrutacyjna

Postprzez Serim'ika » 04 Paź 2013, 00:29

Niestety godzina jest jaka jest, ale cóż, dzięki za chęci, pytanie numer dwa, czy miałby ktoś ewentualnie strój (jakiś, niekoniecznie mando) który zgodziłby się pożyczyć?
Serim'ika
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 150


Wróć do Keld`kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron