Rodzinny festyn przedszkiolaków

Twierdza skupiająca Mandalorian ze Śląska

Moderator: KEDIN

Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Kal Ashi » 22 Cze 2013, 13:38

Więc miałem pisać już prędzej, ale :? niestety ze względów bezpieczeństwa i ochrony danych nie umieszczam fotek dzieciaków... oprócz moich ad'ike i artykułu ...
... w przed dzień Dni Fantastyki w Wrocławiu, miał miejsce Festyn w Przedszkolu nr. 14 im. J. Korczaka w Chwałowicach - Rybniku.
Dzieciaki miały dość sporo atrakcji jak to festyn z udziałem dzieci, jedną z atrakcji był pewien Mandalorianin :wink:
http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,p14 ... 20658.html tu mini artykulik na stronie Rybnika


Image

Dzieciaki miały sporą radochę, choć co po niektóre podchodziły do mnie z dystansem, albo mijały mnie szerokim łukiem... :mrgreen: no... oczywiście Jad'ika mnie musiał wydać ...

Image

Jak widać nie tylko dzieciaki robiły fotki :mrgreen: , to jedno z licznych zdjęć z tymi większymi :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Tarmus » 22 Cze 2013, 19:15

O to się nieźle bawiłeś :D
Ciekawe co byś zrobił w takiej sytuacji:
Jakieś dziecko podchodzi do ciebie i mówi:
-Skąd pan ma to futerko
-Ze zwierzątka
-Zwierzątko oddało panu swoje futerko?
-Eeeee,tak! Dokładnie,oddało!
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Radok » 22 Cze 2013, 23:21

Tarmus, ciekawe masz pojęcie zabawy - stanie w pancerzu w słońcu kilka godzin i pozowanie (to chyba Krzyżacy w 1410 według Ciebie niezły melanż mieli na polach pod Grunwaldem - nim Polacy i Litwini wbili się na imprezę :P)
A w takiej sytuacji jak zaproponowałeś (i w całkiem niezły sposób wybrnąłeś)... wystarczy zapytać dziecko: Lubisz kotleciki? Tak? A wiesz, że zwierzątko trzeba zabić, obrać, wypatroszyć, zmielić i usmażyć?
Rodzice majątek na psychoanalityka wydadzą, a Ty masz spokój... Poza tym lepiej by Kal nie opowiadał skąd ma to futro bo historia jest tragiczna :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Kal Ashi » 23 Cze 2013, 00:11

Tak ... TRAGICZNA .. dobre określenie... Tarmus masa dzieciaków właśnie dla tego futerka podchodzi do mnie i nie pyta skąd mam, jak pyta to odpowiadam to futerko to część mnie, której nie mogłem schować i zdejmuję hełm :mrgreen: reakcja?... ucieczka w panice albo skrytka za nogami rodziców :mrgreen: ( Radok coś wie na ten temat, ale było ok jak Kal załatwił pana od waty i przyniósł watę....), zostałem koffanym klonkiem z ..... ). Jeśli chodzi o wegetarian hmmmm to już mają problem, bo są na końcu łańcucha pokarmowego mojej rasy :mrgreen:, prawda Radok? :mrgreen:
Biorąc na warsztat to, że Mandalorianie byli po części myśliwymi i dobrymi tropicielami nic nie stoi na przeszkodzie noszenia takiego trofeum. Po za tym to futro jest z Nexu, który zamieszkuje planetę Cholganna a dokładniej to kawałek jego ogona ( z reszty nic nie zostało ... kabumm :mrgreen: )
Ostatnio edytowany przez Kal Ashi, 23 Cze 2013, 00:24, edytowano w sumie 1 raz
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Delta13 » 23 Cze 2013, 00:22

Powiedzmy sobie szczerze każdy Mando lubi mięso i każdy Mando ma w pogardzie wegetarian. Ale dzieciaki zawsze urozmaicają imprezę, zwłaszcza jak zadają pytania. Ale Panie Ashi, Pan się nie pochwalił żeś Pan teraz kanoniczny! Zacytuję "Dodatkową atrakcją byla wizyta postaci znanej z sagi Georga Lucasa „Gwiezdne Wojny” - Kala Ashi."
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Kal Ashi » 23 Cze 2013, 00:28

13... :mrgreen:, taaaa a Yuri to Jango Fett, Ryba i Dinu Jedi :mrgreen: ... 10 razy nie tłumaczę ... T- wizjery kojarzą się z jednym... Boba szczególnie u starszych... przedszkolanki nie mają po 20 lat :mrgreen:... za to dzieciaki.... wow ... kopalnia wiedzy, miałem opowiedziane wszystkie kreskówki :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Iskra » 23 Cze 2013, 06:15

Superancko :D
Mamy tych dzieci pewnie też w zimie noszą futra, więc czemu miałoby to być takie dziwne? Jakby Kal miał poprzypinane kawałki mięsa, to jeszcze rozumiem konsternację, ale tak... :)

Swoją drogą śmiejcie się, ale ja przez taki przypadek z telewizyjnym pokazem - jak w zakładach mięsnych robi się pasztet - unikałam jedzenia mięsa od dzieciństwa prawie aż do końca liceum.

Kal, na takim festynie każdy z rodziców coś przygotowuje, czy tylko chętni? Fajna inicjatywa :)
Φ
Iskra
Weteran
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Katowice/Toruń
Posty: 401

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Kal Ashi » 23 Cze 2013, 10:09

Zawsze coś przygotowują ... najczęściej słodkości :mrgreen: Ner dala zrobiła ciasto uj
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Roach » 23 Cze 2013, 15:29

Hmmm Kal w tym futrze wyglądasz trochę jak Lord Stark z Gry o Tron xd. Oczywiście jakby ściągnąć buy'ce :D
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Rodzinny festyn przedszkiolaków

Postprzez Delta13 » 23 Cze 2013, 16:11

No to teraz nie tylko ja muszę się obawiać dekapitacji :D
Delta13
Były Członek
Posty: 2616


Wróć do Keld`netrachoruk (Twierdza Czarnego Kamienia)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników