Referendum

Moderatorzy: Arakh Ha'an, KEDIN

Referendum

Postprzez Adenn Tor » 30 Sty 2012, 11:09

Na proźbę Pinare stworzyłem ten temat by dowiedzieć się czy społeczność manda'yaim chce aby klan Tor zajoł się wytważaniem ekwipunku dla Mandalorian.
Z niedoczekaniem czekamy na wasze opinie.
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: Referendum

Postprzez X-Yuri » 30 Sty 2012, 14:52

Inaczej zadałbym pytanie - > Czy jest jakiś Mandalorianin który byłby zainteresowany ekwipunkiem podobnym do tego w temacie o Zbroi Egzara.

Osobiście nie sądzę by był : )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Referendum

Postprzez Radok » 30 Sty 2012, 15:05

Szczegóły panowie, szczegóły. Chodzi Wam o broń, pancerz, hełmy, naramienniki, kamizelki, a może kombinezony?


Adenn Tor napisał(a):Z niedoczekaniem czekamy na wasze opinie.


Swoją drogą, ciekawy dobór słów :twisted: .
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Referendum

Postprzez Merr-Sonn » 31 Sty 2012, 13:37

Wg mnie musicie bardzo uważnie porównać Wasze wyroby (te których zdjęcia są na forum jak i te, których nie pokazaliście światu) z tym co proponują osoby znane z wyrabiania takowych na forach TDH, MM itp. Musicie dążyć do takiego poziomu. To co Wy uważacie za rewelacyjne i co się musi sprzedać, to jest tylko i wyłącznie Wasza subiektywna ocena. To co chcecie zaproponować komuś za pieniądze musi być jakości profesjonalnej. Nie ma bata !! Ktoś, kto będzie chciał wydać pieniądze na zbroję lub jej części nie będzie szukał prowizorki tylko najwyższą dostępną mu półkę. Rynek uczy pokory. Moim zdaniem nie jesteście jeszcze gotowi na proponowanie innym swoich wyrobów za pieniądze. Macie coś, co jest bardzo ważne - chęci, umiejętności jeszcze trochę Wam się przyda, ale się staracie, to ważne. Tu mi się nasuwa mądrość życiowa powiedziana przez starego żeglarza do syna - "Synu, pij alkohol, a żeglarstwo samo przyjdzie"... :))
Nie zrażajcie się opiniami na NIE tylko dążcie każdym następnym projektem do wyższego pułapu, a okaże się za jakiś czas, że to jest to, o co chodzi :).
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Referendum

Postprzez Arakyel » 01 Lut 2012, 18:40

Zgadzam się z przedmówcą, choć powiedział bym to troszkę inaczej...wszystko wymaga czasu, wielu prób często nieudanych które można wyrzucić do kosza, szukania rożnych technik i materiałów i rozwiązań... często i gęsto zdarza się że to jeszcze nie to, mimo iż jest coraz lepiej...jednak w ten sposób wiele można się nauczyć. A wiedza jest najcenniejsza :). Dla przykładu 3 lata po zrobieniu form nadal je poprawiam...bo coś nagle zauważyłem...lub nie pasuje mi wykończenie w ten sposób czy też podczas formowania pewne elementy zbyt mocno naprężają. Np robię to dziś 8)
Image
Arakyel
a.k.a. NETRA' VERD
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: SYRENA
Miejscowość: Warszawa
Posty: 501


Wróć do Zbrojownia - archiwum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron